Trainingen

Op deze pagina kun je meer informatie vinden over de trainingen voor atleten vanaf Cadetten. Trainingen worden onderscheiden in twee categorieën:

  • De algemene trainingen
  • De specifieke trainingen

De specifieke trainingen gaan meestal door op andere dagen dan de algemene trainingen en in samenspraak met de desbetreffende trainer!

 

ROBA - Specifieke trainingen op afspraak!

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
op afspraak op afspraak Hoog (AC) Olivier De Smul
op afspraak op afspraak Atletenopvolging universitair Marlon Gevaert

Locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Betekom - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Maandag 19u00 - 20u00 Recreanten Jan Maus
  19u00 - 20u00 Stabilisatie Anja Symons
Dinsdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Fons Van Der Auwera
Anja Symons
  18u30 - 20u00 JUN/SEN/MAS Filip Smets
  18u45 - 20u00 Loopgroep vanaf CAD Luk Verlaenen
Armand Puttemans
Julia Van Goolen
Paul Van Den Bergh
  19u00 - 20u00 JUN/SEN Dirk Van Kerkhoven
  19u00 - 20u00 SEN/MAS afstandslopers Wim De Roover
Woensdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Anja Symons
Paul Van Den Bergh
Dirk Wouters
  19u00 - 20u00 Recreanten Julia Van Goolen
  18u30 - 19u30 G-Atleten Wim Van Camp
Donderdag 18u30 - 20u00 JUN/SEN/MAS Filip Smets
  18u45 - 20u00 Loopgroep vanaf CAD Luk Verlaenen
Armand Puttemans
Julia Van Goolen
Paul Van Den Bergh
  19u00 - 20u00 JUN/SEN Dirk Van Kerkhoven
  19u00 - 20u00 SEN/MAS afstandslopers Wim De Roover
Vrijdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Anja Symons
  18u30 - 19u30 G-Atleten Wim Van Camp
Zaterdag 10u00 - 12u00 Meerkampgroep (AC) Peter Dreessen
  10u00 - 12u00 Polsstokgroep (AC) Nathalie Andries

 

Kern Betekom - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
op afspraak 10u30 - 12u00 Bosloop (CAD/SCH/JUN) Paul Van Den Bergh
op afspraak 10u00 - 12u00 Bosloop (AC) Dirk Van Kerkhoven

De locatie en dag in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Diest - Algemene trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u00 - 19u15 vanaf CAD - afstand Chris Wouters
  18u00 - 20u00 Recreanten Patrick Vervoort
Donderdag 18u00 - 19u15 vanaf CAD - afstand Chris Wouters
  18u00 - 20u00 Recreanten Patrick Vervoort

 

Kern Diest - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Woensdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Vrijdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Zaterdag 10u00 - 12u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  10u00 - 12u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert

De locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Wespelaar - Algemene trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u30 Instap CAD/SCH/JUN Vera Meuris
  18u30 - 20u30 Poly groep + Afstand vanaf CAD Vera Meuris
Woensdag 19u30 - 20u30 CAD/SCH Michael Eelen
  19u30 - 20u30 CAD/SCH Tim Van Rompaey
  18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken
Donderdag 19u00 - 20u30 Instap CAD/SCH/JUN Vera Meuris
  19u00 - 20u30 Poly groep + Afstand vanaf CAD Vera Meuris
  20u00 - 21u30 Afstand SEN/MAS/Recreanten  
Vrijdag 19u30 - 20u30 CAD/SCH Tim Van Rompaey
  18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken

 

Kern Wespelaar - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken
Vrijdag 18u30 - 20u30 Algemeen Nathalie Andries
Zondag
(van oktober tot maart)
11u00 - 12u00 Duurloop (na mailing  en op de Hooiberg te Haacht) Vera Meuris

De locatie in samenspraak met betrokken trainer!