Bestuur

Hier vind je de voorzitters, secretarissen, penningmeesters en de andere leden van het bestuur.

Raad van bestuur

Functie Naam Telefoon e-mail
Voorzitter raad van bestuur Dirk Smolders +32 473 292466 dirk.roba@gmail.com
Algemeen Secretaris Peter Dreessen +32 476 497471 dreessen.peter@gmail.com
Penningmeester Helmut Crauwels   hcrauwels@yahoo.com
Verzekeringen Koen Verdoodt +32 16 350645 verdoodt.k@gmail.com
Sponsoring Jos Janssens +32 16 568585 joseph.janssens@gmail.com
Sponsoring Website Paul Winnepenninckx +32 16 530879 paul.mj@telenet.be
Notularis Pieter Lindemans    
Vertegenwoordiger juryleden François Dupont    
Raad Van Bestuur VAL Luk Verlaenen +32 495 592105 luk.verlaenen@telenet.be
Bestuurslid Magda De Gauw +32 16 604283 magdadegauw@skynet.be
Bestuurslid Jos De Bie +32 496 538067 jozef.de.bie@telenet.be
Bestuurslid Luc Coremans    

 

Vertrouwenspersoon

Functie Naam Telefoon e-mail
Vertrouwenspersoon Els Evers +32 495 768327 eversels@icloud.com

 

Andere functies

Functie Naam Telefoon e-mail
Kernvoorzitter BETA Jos Janssens +32 16 568585 joseph.janssens@gmail.com
Kernsecretaris BETA Jord Vandenhoudt   jordvandenhoudt@yahoo.com
Penningmeester BETA Marina Van Der Veeken +32 16 534299  
       
Kernvoorzitter DAK Peter Dreessen +32 476 497471 dreessen.peter@gmail.com
Kernsecretaris DAK      
Penningmeester DAK      
       
Kernvoorzitter HERA Hans Storms +32 472 550890 storms.hans@skynet.be
Kernsecretaris HERA Magda De Gauw +32 16 604283 magdadegauw@skynet.be
Penningmeester HERA Geert Cnops +32 16 536208  
       
Jeugdcoördinator Paul Van Den Bergh   paulroba56@gmail.com
Recreatieverantwoordelijke Julia Van Goolen    
Organisatie      
Website Filip Smets +32 486 259855 filip.smets2@gmail.com