Trainingen

Op deze pagina kan je meer informatie vinden over de jeugdtrainingen. Deze trainingen worden opgesteld zodat ze voldoen aan ROBA's sportbeleidsplan en de trainingstechnische eindtermen.

De trainingen worden ingedeeld in twee categorieën:

  • De algemene trainingen
  • De specifieke trainingen

De specifieke trainingen gaan meestal door op andere dagen dan de algemene trainingen en gebeuren steeds in samenspraak met de desbetreffende trainer!

 

Kern Betekom - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u00 Kangoeroes Anouck Hombroeckx
Ewoud Willems
Franne Van Kriekingen
    Benjamins Anouck Hombroeckx
Ewoud Willems
Franne Van Kriekingen
    Pupillen Dirk Smolders
Gerrit Van Kriekingen
Dirk Wouters
    Miniemen Paul Van Den Bergh
Ilse Wouters
Dirk Wouters
Donderdag 18u30 - 20u00 Kangoeroes Anouck Hombroeckx
Ewoud Willems
Franne Van Kriekingen
Benjamin Smets
    Benjamins Anouck Hombroeckx
Ewoud Willems
Franne Van Kriekingen
Benjamin Smets
    Pupillen Dirk Smolders
Gerrit Van Kriekingen
Dirk Wouters
    Miniemen Paul Van Den Bergh
Ilse Wouters
Dirk Wouters

 

Kern Betekom - Specifieke training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Zaterdag of Zondag 10u30-12u00 Bosloop (jeugd) Paul Van Den Bergh
Disndag (indoor
training enkel tijdens
Winterperiode en op uitnodiging)
18u30 - 20u00 Pupillen Ilse Wouters
Dirk Wouters
Donderdag (indoor
training enkel tijdens
Winterperiode en op uitnodiging)
18u00 - 19u30 Miniemen Ilse Wouters
Dirk Wouters

De locatie en dag in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Diest - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u00 - 19u15 Kangoeroes Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Benjamins Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Pupillen Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Miniemen Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
Donderdag 18u00 - 19u15 Kangoeroes Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Benjamins Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Pupillen Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw
  18u00 - 19u15 Miniemen Romy Roucourt
Ronny Frederickx
Jo Wittevrouw

 

Kern Wespelaar - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Woensdag 18u00 - 19u00 Kangoeroes Katarina Boogmans
Hannelore Hendrickx
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u00 Benjamins Katarina Boogmans
Hannelore Hendrickx
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u30 Pupillen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
  18u00 - 19u30 Miniemen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
Vrijdag 18u00 - 19u00 Kangoeroes Dide Jaubin
Hannelore Hendrickx
Wouter Van Den Berghe
Theresa De Ryck
Seppe Gevaert
Anneleen Witpas
  18u00 - 19u00 Benjamins Dide Jaubin
Hannelore Hendrickx
Wouter Van Den Berghe
Theresa De Ryck
Seppe Gevaert
Anneleen Witpas​​​​​​​
  18u00 - 19u30 Pupillen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey
  18u00 - 19u30 Miniemen Daphne De Boeck
Michael Eelen
Tim Van Rompaey